niedziela, 30 grudnia 2012

10000 wyświetleń!

Wchodzę sobie na komputer po ciężkim dniu, włączam stronę bloga i co widzę?!
Jejuś ! Po prostu nie mogę uwierzyć, że to opowiadanie dotrwało to takiej ilości wyświetleń! Jestem w szoku. Nie wiem co powiedzieć. Trochę się rozpiszę, więc z góry przepraszam.

Kiedy zaczęłam pisać to opowiadanie, pisałam dla siebie, dla przyjaciółek, które za nimi fakt faktem nie przepadają, ale pomyślałam sobie, że spróbuje własnych sił. Powstał 1,2 potem 3 i 4 rozdział. Przyjaciółka stwierdziła, że mam talent i mam pisać dalej. Nie wierzyłam jej, ale co mi tam. Tworzyłam własną historię. Ile frajdy przy tym miałam. Do teraz pamiętam jak te pierwsze rozdziały powstawały w szkole, na nudnych lekcjach polskiego czy geografii. Nigdy nie sądziłam, że to opowiadanie kiedykolwiek opublikuje. Pokazałam go siostrom i one również powiedziały, że lekkie, miłe, przyjemne, wciągające jest to opowiadanie. I pewnego słonecznego dnia stworzyłam o to tego bloga z historią przeciętnej dziewczyny, zakochanej w Harry'm i One Direction. Początkowo ta historia miała wyglądać inaczej i na pewno miała być krótsza. Ale widząc te cudowne, przemiłe komentarze, że chcecie więcej, postanowiłam zmienić koncepcje tylko dla was abyście mięli więcej do czytania :D.
Dalej nie twierdzą, że mam jakiś super talent, ale robię to co kocham. Tworzę swój własny świat, który nie jest idealny, ale jestem pełen niespodzianek, wzlotów i upadków. I cieszę się, że ktoś to popiera :)
Nie wiem co pisać. Mam tyle wam do powiedzenia, że nie wiem co napisać.
Jest wiele komentarzy, które chciałabym tu wpisać, które wzruszyły mnie, ale zabrakłoby mi czasu na to.
Ale przytoczę jeden, ostatni, który poruszył moje serce :
`Kurczę. Spędziłam 5h na przeczytaniu tego opowiadania dzisiaj. I szczerze ? Nie żałuję. To jest naprawdę super. Czekam na kolejny rozdział. Mam nadzieje że się szybko pojawi. :)..[..]` ~ Little_Things

Dziękowałam już pod tym komentarzem, ale zrobię to jeszcze raz. Dziękuję. Nie myślałam, że moja historia może wciągnąć kogokolwiek aż tak bardzo. To jest takie cudowne! 

Chciałabym podziękować KAŻDEMU kto wszedł, przeczytał, skomentował czy nie skomentował, dodał się do obserwatorów, polecił bloga. Jesteście wspaniali!!
Jakie to cudowne uczucie, kiedy wspólna pasja - One Direction, łączy ludzi! 

Dziękuję osobom, które najbardziej się udzielały:
* Maja
* Agata
* Alex
* Jen
Kocham was ! 
Ale oczywiście dziękuję KAŻDEMU Anonimowi, KAŻDEJ osobie!! Kocham każdego z was ! <3 Moje serce za niedługo z tej miłości nie będzie miało miejsca :D 

Jakby to powiedziało 1D :
MASSIVE THANK YOU FOR YOU GUYS! LOVE YOU <3

~Marta. 

9 komentarzy:

 1. i wszyscy mamy rację jesteś świetna w tym co robisz :D i czekamy na nowe rozdziały:)

  OdpowiedzUsuń
 2. NIE MA TO JAK SKRIN APARATEM. :*
  BRAWO XDDDDDDDDD
  GRATULACJE. C:

  wersonowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś świetna :D Czekan na następny :) Szczęśliwego Nowego Roku!!!!! :* /Emilia

  OdpowiedzUsuń
 4. a tak przy okazji to zapraszam na nowy rozdział na moim blogu z opowiadaniem- http://gottabeyou-onlyyou.blogspot.com/ (chciałaś być informowana:D )

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje Ci tylu wyświetleń stron, a przede wszystkim talentu i zamiłowania do tego co robisz :) Trzymaj tak dalej i nie poddawaj się bo to co robisz naprawdę jest świetne. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem że nie czytałam bloga od początku, ale dziękuje że wzięłaś moje komentarze pod uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. jeszcze raz gratulacje i pytanie-kiedy nowy rozdział???:D
  A i chciałaś by informowana :) jest nowy rozdział na moim blogu-
  http://gottabeyou-onlyyou.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń